Drony pro dobrovolníky na Ukrajině
Vozím drony
Garant kampaně

Dlouhodobá kampaň na nákup a adaptaci civilních drobů pro ukrajinské jednotky. Za projektem stojí Radim Daniel Pánek, který od začátku války dovezl na Ukrajinu stovky dronů a stal se jedním z předních českých odborníků na využití civilních dronů pro vojenské účely.

5696803
1584
VYBRÁNO Z
8000000
DÁRCŮ

Cíl kampaně

Za vybrané peníze nakupujeme dostupné civilní i specializované drony v ČR a také díly na jejich adaptaci do bojových podmínek. Všechny drony následně softwarově upravujeme, aby nebyly zneužité nepřátelskými vojáky. Každý dron pak putuje přímo ke konkrétním jednotkám, které o ně oficiální cestou požádají. V ukrajinské armádě jsou v současnosti nejlépe vycvičení operátoři dronů, kteří je používají k vyhledávání rusských pozic i k přímému útoku na nepřátelské jednotky.

Co nakupujeme

Nové i použité civilní drony, které obstojí v bojových podmínkách. Především nakupujeme zařízení  DJI Mavic a Matrice, náhradní díly, rušičky, zesilovače a náhradní baterie. Za vybrané peníze také zajišťujeme nezbytné úpravy a dovoz připravených dronů k jednotkám na frontě.

Doprava a předání

Drony nakupujeme podle požadavků, které k nám chodí přímo z východní Ukrajiny od bojujících jednotek. Každý požadavek prověřujeme, vyhodnocujeme a snažíme se vyjít vstříc těm nejpotřebnějším. Ti co dron potřebují méně jsou posunuti v pořadníku níže.

Pro vyhodnocení spolupracujeme s UA organizacemi a jednotlivci, kteří aktuální dění a působení jednotek znají velmi dobře.

Protože víme co je v kurzu, tak se snažíme mít drony připravené dopředu aby jsme mohli co nejdříve posílat a nebo drony osobně rozvážíme.

Díky mechanismu ověřování a doručování se drony dostanou do ruk přímo samotným vojákům.

Údaje o sbírce

Údaje o sbírce:
 RDPANEK LABS s.r.o. se sídlem Tovární 257/9, 460 10 Liberec X – Františkov, zastoupené Radimem Danielem Pánkem, jednatelem, který oznámil podle zákona č. 117/2001 Sb., konání veřejné sbírky “Drony pro dobrovolníky na Ukrajině”

Potvrzení o daru vyplňte zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzCU-qESsTlLDAUfekJvP5a_XrG3sOq2mAdbMHt_pMb-w86A/viewform

GALERIE

Omlouváme se, nebyl nalezen žádný obrázek.

NÁKUPNÍ SEZNAM

CELKEM VYBRÁNO:
588 846 546 Kč
icon star image
POČET DÁRCŮ:
180 565
icon star image
DEN VÁLKY:
583
icon star image
Veřejná sbírka na zbraně pro Ukrajinu