Děkujeme!
Celá částka vybrána!
8 399 115 Kč
Vybraná částka
5 000 000 Kč
Cílová částka

Vybíráme na terénní sanitku pro české zdravotníky na Ukrajině

GARANT KAMPANĚ
Dalibor Dědek je český podnikatel, mecenáš a spolumajitel skupiny firem Jablotron. Po vpádu Ruska na Ukrajinu založil iniciativu #wemustact! a projekt #darekproputina
OVĚŘENÁ DOPRAVA
VYBRÁNO!

Ve středu 21. prosince v 10:00 startuje živé vysílání na youtube kanálu Bratříček, které bude trvat dokud společně nevybereme 1 000 000 Kč na terénní sanitku Hummer H1 s vybavením pro české zdravotníky z Team4Ukraine.

Přenos bude plný rozhovorů a hostů, budeme bilancovat šílený rok 2022, podíváme se pod sukně Dárku pro Putina a hlavně - na konci budeme mít sanitku. Takže se dívejte a prosíme: pomozte nám.

Kolik přispějete?

JAK OVĚŘUJEME KAMPANĚ?

Každou kampaň, kterou na webu Zbraně pro Ukrajinu najdete důkladně ověřujeme hned v několika směrech. V první řadě prověřujeme garanta kampaně. Garant musí osobně ručit za pravdivost informací, musí se s námi osobně setkat a doložit svou identitu. Následně ověřujeme účel kampaně a ručně ověřujeme, že příjemce pomoci je existující jednotka, která garantovi důvěřuje a že skutečně potřebuje vybavení, na které se v kampaní přispívá. Pokud se jedná o zbraně nebo zbraňové systémy, probíhá také prověření o potřebnosti a užitečnosti na straně Ministerstva obrany ČR a Velvyslanectví Ukrajiny v ČR.