1 417 412 KČ
Vybráno
433
Triček rozdáno
1 968 000 Kč
Cílová částka

Trička proti Putinovi

GARANT KAMPANĚ
Dalibor Dědek je český podnikatel, mecenáš a spolumajitel skupiny firem Jablotron. Po vpádu Ruska na Ukrajinu založil iniciativu #wemustact! a projekt #darekproputina
OVĚŘENÁ DOPRAVA
OVĚŘENÁ KAMPAŇ


NOVÝ MOTIV

Máme nový motiv. Kromě trička se sv. HIMARSem vytvořil grafik Dodo Dobrík nový motiv inspirovaný fotografií ruky Sehreje Sovy, kterého ruští okupanti zavraždili a pohřbili do masového hrobu v Izjumu. I tady platí, že tričko neprodáváme, můžete ho získat pouze pokud přispějete přímo na účet ukrajinské ambasády.

CÍL KAMPANĚ

Už několik týdnů rozdáváme naše trička jako dárek za podporu ukrajinské ambasády na našem stánku a teď ho můžete získat i tady. Jako ve většině našich kampaní i tady to funguje jednoduše - peníze, které pošlete putují okamžitě na účet Velvyslanectví Ukrajiny v ČR a pod dohledem Ministerstva obrany se za ně nakupují zbraně a bojové vybavení pro vojáky bojující za nás na frontě.

Teď ale za každý dar nad 1968 Kč můžete dostat jako pozornost tričko. Náklady na výrobu a doručení jdou za iniciativou #wemustact! - veškeré vybrané peníze jdou pouze na podporu ukrajinské armády.

JAK JE TO S DODÁNÍM

Vzhledem k tomu, že trička jsou pozornost a hlavním smyslem této akce je podpořit sbírku velvyslanectví, prosíme vás o trpělivost a pochopení. Někdy může chvilku trvat, než tričko dorazí. Zkrátka nejsme eshop. Termín dodání může být i několik týdnů.


Z kapacitních důvodů zasíláme pouze jen na území ČR a Slovenska. Děkujeme za pochopení. For capacity reasons, we ship only to the Czech Republic and Slovakia. Thank you for your understanding.

JAK ZÍSKAT TRIČKO?

Jakmile dokončíte platbu kartou nebo převodem na této nebo jakékoliv jiné kampani, dostanete se na obrazovku s poděkováním (můžete sem také napsat vzkaz Putinovi). Dále pokračujte takhle:

  1. zmáčkněte tlačítko Potřebuji potvrzení o platbě
  2. vyplňte formulář o platbě (jako fyzická nebo právnická osoba)
  3. na konci formuláře můžete zadat motiv, velikost trika a adresu, kam ho máme doručit
  4. hotovo

Kdyby se vám nedařilo, tak nám napište na info@zbraneproukrajinu.cz a my rádi pomůžeme.

Kolik přispějete?

JAK OVĚŘUJEME KAMPANĚ?

Každou kampaň, kterou na webu Zbraně pro Ukrajinu najdete důkladně ověřujeme hned v několika směrech. V první řadě prověřujeme garanta kampaně. Garant musí osobně ručit za pravdivost informací, musí se s námi osobně setkat a doložit svou identitu. Následně ověřujeme účel kampaně a ručně ověřujeme, že příjemce pomoci je existující jednotka, která garantovi důvěřuje a že skutečně potřebuje vybavení, na které se v kampaní přispívá. Pokud se jedná o zbraně nebo zbraňové systémy, probíhá také prověření o potřebnosti a užitečnosti na straně Ministerstva obrany ČR a Velvyslanectví Ukrajiny v ČR.