Terénní dodávka pro 116. brigádu bojující na Ukrajině

Terénní auta jsou mezi vojáky bojujícími na Ukrajině poklad. Kluci ze 116. brigády jedno takové auto potřebují a my jsme ho už v ČR sehnali. Pomozte nám ho koupit a dostat ho na frontu co nejdříve..

Zdravotní zajištění z.s.
Garant kampaně
436 230 Kč
VYBRÁNO Z
400 000 Kč
208
DÁRCŮ

Kampaň dokončena!

Děkujeme všem dárcům, sledujte twitterový účet @darputinovi pro aktualizace o této kampani.

Cíl kampaně

Nakoupit a vybavit terénní dodávku VW Transporter pro 116. brigádu (ZRAV (protiletadlová, raketová a dělostřelecká četa) a dopravit jí na východní frontu, kde bude osazená kulometem a vyrazí bránit Ukrajinu před ruskými nálety a raketami. Výhoda byť ojetého Transportéru je v prostorné korbě, pohonu na všechny čtyři kola a hlavně v dostupnosti náhradních dílů. Z obyčejného pracovního auta se tak rychle stane neocenitelný pomocník v boji i při záchraně životů.

Co se nakoupí?

  • 4x4 dodávka Volkswagen Transporter

Budeme kupovat ojetý starší kus, který splňuje hlavní parametry. Jeho oprava a další vybavení už si zajistí naše spojky na frontě.

Účet kampaně

Pro platby v ČR použijte oficiální účet sbírky:
ČSOB: 319902444/0300
Variabilní symbol: 492

Pro platby ze zahraničí použijte IBAN:
CZ30 0300 0000 0003 1990 2444
SWIFT: CEKOCZPP

Podrobnosti o kampani

Dodávka poputuje k 116. brigádě a bude sloužit jako improvizovaný systém protivzdušné obrany u čety ZRAV.

Kampaň technicky zajišťuje tým organizace Člověčina ( https://www.facebook.com/clovecina.online )

JAK OVĚŘUJEME KAMPANĚ?

Každou kampaň, kterou na webu Zbraně pro Ukrajinu najdete důkladně ověřujeme hned v několika směrech. V první řadě prověřujeme garanta kampaně. Garant musí osobně ručit za pravdivost informací, musí se s námi osobně setkat a doložit svou identitu. Následně ověřujeme účel kampaně a ručně ověřujeme, že příjemce pomoci je existující jednotka, která garantovi důvěřuje a že skutečně potřebuje vybavení, na které se v kampaní přispívá. Pokud se jedná o zbraně nebo zbraňové systémy, probíhá také prověření o potřebnosti a užitečnosti na straně Ministerstva obrany ČR a Velvyslanectví Ukrajiny v ČR.