Magnetka se vzkazem

Magnetka 5x8 cm s fotkou a ručně psaným poděkováním od ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, které poslal po reportérovi ČT Michalu Kubalovi.

DOBA DODÁNÍ:
1-2 týdny

499 Kč

O PROJEKTU

Rusové bezohledně zavlekli válku do Evropy a je naší povinností je zastavit. Každý člověk má sílu jednat. Přispět, pomáhat, sdílet, uskromnit se. Jediné, co nám skutečně hrozí, je pasivita.

Nadační fond pro Ukrajinu

Nadační fond pro Ukrajinu vznikl po roce neformálního fungování iniciativy #wemustact jako oficiální organizace, která se stará o podporu Ukrajiny v boji proti russké agresi.

TÝM PROJEKTU
Dalibor Dědek
zakladatel
Martin Ondráček
šéf kampaně
Dodo Dobrík
designér a ideamaker
Jan Polák
vedení projektu
Jura Ibl
technologie
ÚDAJE

Adresa:  U Přehrady 3204/61, Jablonec n.N.
IČ: 17964687
Číslo účtu: 319902444/0300

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Kdo za projektem stojí?
Ministerstvo obrany ČR
Ministerstvo obrany ČR od začátku stojí za projektem veřejné sbírky pro ukrajinskou armádu. Především dohlíží nad nákupem, dopravou a správným využitím techniky a vybavení.
Velvyslanectví Ukrajiny v ČR
Nákup vojenské techniky a obranného materiálu konzultujeme s ukrajinským velvyslanectvím. Po dokončení sbírky společně koordinujeme nákup a dopravu s Ministerstvem obrany ČR.
Dalibor Dědek
Kromě toho, že je Dalibor tváří našich kampaní je především tím, který financuje zázemí projektu a náklady na kampaň. Sám daroval na podporu Ukrajiny desítky milionů a využívá svého vlivu známého podnikatele k přesvědčování dalších dárců o nezbytnosti pomoci ukrajinské armádě.
Dana Drábová
Česká jaderná fyzička a politička. Její vztah k Ukrajině definuje zkušenost z dozorování následků havárie jaderné elektrárny Černobyl, v rámci kterého získala vztah k této zemi a lidem, kteří v ní žijí. Dana pomáhá projektu od samého začátku.