Útočná puška

Karabina M4
30 000 Kč

Karabina M4 je zřejmě nejznámější konstrukcí, která vznikla z útočné pušky AR15/M16. Dlouhá léta ji používaly a dodnes používají nejlepší jednotky, které si na ní celí spolehlivost, kompaktní rozměry a velkou palebnou sílu. Za tuto částku pořídíte jednu karabinu M4 pro některého z obránců Ukrajiny.

Kolik přispějete?

Peníze jdou na účet UA ambasády
Ta realizuje ve spolupráci s Ministerstvem obrany nákupy u dodavatelů. Zakoupené zbraně a vybavení putují přímo na Ukrajinu.
Dar bude odpočítatelný náklad
Především pro firmy je užitečné vědět, že jakýkoliv příspěvek poskytnete, tak ho budete moct zanést do účetnictví jako odpočitatelnou položku
Naprosté soukromí
Na tomto webu nesbíráme žádná cookies a k platbě nejsou potřeba žádné osobní údaje.

Vzkazy pro PUTINA

Vzkazy můžete přidávat po odeslání finančního příspěvku.
Slava Ukraine
Jenda
11.5.22
Doufám, že náboje ze zásobníku skončí v břiše okupantů za to, že zničily životy lidem, včetně mé kamarádky, která skončila na antidepresivech!
Tereza
9.6.22
Nechť tě vlastní lid, v marastu tvé vlastní krve, vláčí za dvoukolákem a každá z matek zabitých synů ať ti flusne do zdeformovného xichtu, kryple.
Honza
30.5.22
Za Lizu, Maksyma a Kyryla
Jan Slezák
18.7.22
Uz se tesim na TV dokumenty po Putinove smrti o jeho srackach co vse delal, jako nyni o Hitlerovi, jen Putin to prekona jeste 100x, to zklamani Rusu!
Vladimir Dlesk
17.7.22

Podobné produkty

386 195 200 KČ
vybráno a posláno na Ukrajinu
99956
přispěvatelů
350.
den války