Samopal

Samopal vzor 58
11 500 Kč

Samopal vzor 58 zná každý, kdo v posledních desetiletích sloužil v české nebo československé armádě. Tato spolehlivá útočná puška je efektivní na palbu do 300 metrů, je jednoduchá na provoz a díky kvalitní konstrukci vydrží to, co by moderní zbraně nevydržely. Za tuto částku koupíte samopal vz. 58 pro jednoho z ukrajinských vojáků.

Kolik přispějete?

Peníze jdou na účet UA ambasády
Ta realizuje ve spolupráci s Ministerstvem obrany nákupy u dodavatelů. Zakoupené zbraně a vybavení putují přímo na Ukrajinu.
Dar bude odpočítatelný náklad
Především pro firmy je užitečné vědět, že jakýkoliv příspěvek poskytnete, tak ho budete moct zanést do účetnictví jako odpočitatelnou položku
Naprosté soukromí
Na tomto webu nesbíráme žádná cookies a k platbě nejsou potřeba žádné osobní údaje.

Vzkazy pro PUTINA

Vzkazy můžete přidávat po odeslání finančního příspěvku.
Glory to Ukraine! Azov are heroes! For the victory of Ukraine from an adequate Belarusian. There is no forgiveness for Yelenovka and all the victims.
Zhuravel Yauheni
31.7.22
A co z toho jako máte Vladimíre Putine že vás nenávidí celý svět? Až budou vaše dny sečteny stejně vám to k ničemu nebude ani Krym ani dobyté území
Monika
9.6.22
Milé "nemilé" Rusko. Rozpadni se! Přestaň škodit. Hluboce se omluv. Naprav všechny škody. A hlavně... Dodělej si domácí úkoly!
Ondřej Semotán
10.6.22
Na denacifikaci Ruska!
m6k
25.5.22
Stop this war now
Gilou759
11.5.22

Podobné produkty

386 195 200 KČ
vybráno a posláno na Ukrajinu
99956
přispěvatelů
350.
den války